Nasze sukcesy - poznaj osiągnięcia naszych uczniów

Staramy się, aby każdy uczeń wykorzystał w maksymalnym stopniu posiadane predyspozycje, wyposażając go w wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim pokazując jak się uczyć samodzielnie i kreatywnie przez całe życie.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


KONKURS PLASTYCZNY „Najpiękniejszy przyszkolny ogród „org. przez Urząd Marszałkowski w Opolu
Wyróżnienie dla klasy IIb – Emilia Schweda, Patrycja Woźnica, Szymon Zając, Fabian Gromotka, Mateusz Kowol, Mateusz Pyraś, Marcel Konieczko, Marcin Styczyński, Maciej Konopacki, Oskar Bartek, Maciej Jadczak
Opiekun S. Wiecha

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ w Węgrach
II miejsce drużynowo – Seweryn Szymon, Szymon Buchta, Damian Góra, Tomasz Niemczyk, Gabriel Morcinek, Marcel Muszkiet, Jakub Świerc, Piotr Kula, Marcel Dudek, Dominik Powrosnik, Adam Schweda
Opiekun M. Faliński

TALENTIADA 2017  w Osowcu
I miejsce – Marek Kuźmicki kl. III
I miejsce – Jędrzej Słaboń kl. IIa
Opiekun M. Faliński

GMINNY KONKURS „Moja wieś dawniej i dziś”
III miejsce – Kaja Lustig kl. III
Opiekun E. Sokólska

KONKURS ORG. PRZEZ KINO HELIOS „Ziemia dla ludzi – ludzie dla Ziemi”
III miejsce – Weronika Steinert i Karolina Baron kl. IV
Opiekun J. Koszara

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2017
Osoby wyróżnione w woj. opolskim:
Dominika Firlus z kl. III,
Weronika Skrzypacz z kl. IV,
Michał Czech z kl. VI
Opiekun J. Dzierżanowska

GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI
I miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęły (technika rytownicza)
Weronika Stotko z kl. VI
Natalia Puscz z kl. III
III miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła (dowolna technika)
Diana Buhl kl. IIa
Opiekun A. Szklińska

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY
III miejsce – reprezentacja SSP Węgry: Paulina Gancarek, Marta Tarara, Monika Wieczorek i Michał Czech
Opiekunowie A. Szklińska, J. Koszara

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla szkół podstawowych
Awans do etapu wojewódzkiego konkursu (III etapu konkursu) – Kamil Karkoszka kl. V
Opiekun M. Pawleta – Cepak

PRZEGLĄD TEATRÓW JASEŁKOWYCH w Domu Kultury w Ozimku
III miejsce – uczestnicy koła teatralnego naszej szkoły
Opiekunowie S. Wiecha, B. Żulewski

VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ w PSP w Osowcu
II miejsce – Paulina Gancarek kl. V
III miejsce – Michał Czech kl. VI
Opiekunowie A. Szklińska, B. Żulewski

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ HISTORYCZNY „Bitwa Historyczna”
III miejsce – reprezentacja SSP Węgry: Monika Buhl, Julia Puscz, Marta Tarara, Monika Wieczorek i Michał Czech
Opiekun J. Koszara

Leave your comments

Comments